Oddych priamo v areáli Aquaparku Bešeňová

Apartmán sa nachádza priamo v areáli a len pár krokov od relaxu. Pripravené sú pre Vás bazény s geotermálnou vodou, alebo kryté bazény s ohrievanou vodou.

Geotermálna voda blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, dodáva vitamíny Vašej pokožke a vďaka magnéziu pôsobí blahodárne na psychiku. Skrátka najlepšia kombinácia pre načerpanie nových síl a zregenerovanie.

Ak dávate prednosť zábave, určite navštívte Adrenalínovú zónu, kde nájdete bazén s umelými vlnami, vyskúšajte rýchlosť v tobogánovej veži so 6 tobogánmi. Jeden z nich je v súčasnej dobe najdlší na Slovensku. Nájdete tu aj najrýchlejší tobogán, kde na vlastnej koži pocítite rýchlosť takmer 60 km za hodinu. Pre najmenších je k dispozícii veľký bazén so šmýkačkami, vodnými delami a preliezkami plný prekvapení.

V bazénovej hale nájdete detský bazénik so šmýkačkou, hríbikom a vodným ježkom. Bazén na plávanie s vodnými chŕličmi, relaxačný bazén a pod holým nebom vodné vírivky.

To najlepšie na záver. Naši hostia získavajú počas pobytu možnosť zakúpenia multivstupov do areálu s výraznou zľavou 20% priamo na hotelovej recepcii.

Bližšie informácie: +421 911 279 719

 info@besenova-apartman.sk